Recent updates shown in bold | ||||||
Girls 7-9 | Boys 7-9 | |||||
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
|
Abbey Aitken |
1
|
Scotland South | Sunni Brummitt |
2
|
South West | |
Julia Alcock |
1
|
Wales | Patrick Buchan |
2
|
London & SE | |
Alice Carr |
3
|
NE & Lakes | Philip Charley |
1
|
London & SE | |
Zoe Corbett |
1
|
South West | Matt Clarke |
1
|
Wales | |
Jaime Davidson |
2
|
Scotland South | Luke Clayson |
1
|
Scotland South | |
Cassidy Davis |
3
|
South West | Michael Clayton |
3
|
North West | |
Jessica Dowthwaite |
1
|
London & SE | Tom Ford |
2
|
Midlands | |
Abigail Heath |
2
|
Peak | Andrew Hardie |
4
|
London & SE | |
Lily Kitchen |
2
|
Yorks & Humber | Jason Harkness |
3
|
South West | |
Emma Laidlaw |
2
|
NE & Lakes | Adam Hawksworth |
1
|
South West | |
Katy Lennon |
3
|
North West | Danny Lee |
1
|
Midlands | |
Bryony Midgelow-Marsden |
3
|
Peak | Dylan Mackenzie |
1
|
Scotland North | |
Alan McKenna |
2
|
Scotland South | ||||
Helena Milinkovic |
1
|
Peak | Tom Middlemas |
1
|
NE & Lakes | |
Rosie Mizon |
2
|
South West | Thomas Moore |
1
|
Yorks & Humber | |
Caitlin Murphy |
1
|
Scotland North | Joseph Rimell |
3
|
NE & Lakes | |
Olivia Ratcliffe |
1
|
North West | Matthew Roby |
2
|
North West | |
Connie Regardsoe |
2
|
North West | Randy Roby |
1
|
North West | |
Lily Rosengard |
2
|
London & SE | Duncan Straiton |
2
|
Scotland North | |
Ellie Rymer |
1
|
Yorks & Humber | Jake Walker |
1
|
Peak | |
Amelia Saunders |
3
|
Yorks & Humber | Callum Wilson |
2
|
NE & Lakes | |
Hannah Tracy |
3
|
London & SE | Sam Yorke |
2
|
Yorks & Humber | |
Emily Winterhalder |
1
|
NE & Lakes | ||||
Girls 10-12 | Boys 10-12 | |||||
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
|
Hannah Aitken |
2
|
Scotland South | Craig Balmforth |
3
|
Yorks & Humber | |
Sophia Ballantine |
1
|
NE & Lakes | Deb Banerji |
1
|
Scotland South | |
Alice Berry |
1
|
London & SE | William Butterworth |
1
|
Midlands | |
Natalie Berry |
1
|
Scotland South | Alex Clarke |
1
|
Wales | |
Polly Blinston |
1
|
Peak | Tom Clarke |
2
|
Wales | |
Zoe Corbett |
1
|
South West | Ben Clough |
1
|
Peak | |
Shauna Coxsey |
2
|
North West | Dale Comley |
2
|
Midlands | |
Eleanor Cranke |
3
|
NE & Lakes | Ollie Dale |
2
|
Yorks & Humber | |
Stephanie Fawcett |
3
|
North West | Sam Davidson |
3
|
Scotland North | |
Cherelle Frost |
2
|
Midlands | Josh Farrell |
1
|
Yorks & Humber | |
Rhoslyn Frugtniet |
3
|
South West | Duncan Gunn |
2
|
Scotland North | |
Rebecca Hall |
3
|
Peak | Sean Hopkins |
2
|
North West | |
Bethany Jefferson |
2
|
NE & Lakes | Daniel Jefferson |
2
|
NE & Lakes | |
Amy Johnstone |
3
|
Scotland South | Gareth Jones |
3
|
Wales | |
Ruth Kitchen |
3
|
Yorks & Humber | Thomas Jones |
2
|
South West | |
Ellen Macaskill |
1
|
Scotland North | Ross Kirkland |
3
|
Scotland South | |
Zoe McAulay |
1
|
South West | Cameron Marsh |
3
|
South West | |
Natasha Milinkovic |
2
|
Peak | John McKenna |
2
|
Scotland South | |
Rhian Motion |
1
|
Midlands | Ben Meakin |
3
|
Peak | |
Ellis Osborne |
2
|
Yorks & Humber | Edward Mowbray |
2
|
Peak | |
Jenny Stadden |
2
|
South West | Sam Nunn |
3
|
North West | |
Ellen Tracy |
2
|
London & SE | Calum Pearson |
1
|
Scotland North | |
Rosie Trapnell |
1
|
Yorks & Humber | William Peck |
2
|
London & SE | |
Catherine Whiteman |
1
|
North West | Hugo Peyre |
3
|
London & SE | |
Suzannah Zitter |
3
|
London & SE | Alistair Pow |
3
|
NE & Lakes | |
Rhys Roser |
1
|
London & SE | ||||
Jake Storm |
1
|
South West | ||||
Andrew Towers |
1
|
North West | ||||
Cavan Walker |
1
|
NE & Lakes | ||||
Ben Wright |
3
|
Midlands | ||||
Girls 13-15 | Boys 13-15 | |||||
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
Name
|
Qualifying
Position |
Region
|
|
Danielle Burns |
1
|
NE & Lakes | Bailey Alcock |
2
|
Wales | |
Leah Crane |
2
|
Peak | Tristan Bamford |
3
|
Scotland North | |
Charlotte Davies |
1
|
Midlands | Daniel Bowyer |
3
|
South West | |
Alexandra Fawcett |
1
|
North West | Joel Charley |
3
|
London & SE | |
Hazel Findlay |
1
|
South West | Joe Craven |
2
|
South West | |
Molly Gallagher |
3
|
NE & Lakes | Chris Dale |
1
|
Yorks & Humber | |
Yasmin Gautrey |
2
|
Midlands | Tomos Davies |
3
|
Wales | |
Harriet Hall |
3
|
Midlands | Nicolas Duboust |
2
|
Scotland North | |
Aline Kirkland |
2
|
Scotland South | Rhys Edwards |
1
|
Wales | |
Eleanor Kitchen |
2
|
Yorks & Humber | Richard Field |
1
|
Scotland South | |
Kate Lynch |
1
|
Wales | Ryan Frost |
3
|
Midlands | |
Karen McIntyre |
3
|
Scotland South | Liam Fyfe |
1
|
South West | |
Bethany Monks |
3
|
Peak | James Garden |
2
|
North West | |
Hayley Moore |
3
|
London & SE | Douglas Hind |
3
|
NE & Lakes | |
Kerry Neil |
2
|
Wales | Peter Johnstone |
2
|
Scotland South | |
Elizabeth Parsons |
3
|
North West | Tyler Landman |
2
|
London & SE | |
Heather Richardson |
1
|
London & SE | Paul Latham |
2
|
Peak | |
Katie Rowe |
2
|
NE & Lakes | Robert Mackenzie |
1
|
Scotland North | |
Esther Seddon |
2
|
North West | Tom Major |
4
|
North West | |
Lianne Smith |
1
|
Scotland South | Alex Mason |
3
|
Yorks & Humber | |
Joanna Stadden |
3
|
South West | Antonio Morote |
2
|
NE & Lakes | |
Stella Stubbins |
4
|
South West | Tony Musselbrook |
1
|
London & SE | |
Michaela Tracy |
2
|
London & SE | Alex Owen |
2
|
Yorks & Humber | |
Sophie Varley |
1
|
Yorks & Humber | Anthony Prigg |
2
|
Midlands | |
Anna Wells |
1
|
Scotland North | Declan Stock |
1
|
Peak | |
Katy Whittaker |
1
|
Peak | Christopher Stott |
1
|
North West | |
Carrie Whyte |
2
|
Scotland North | Alastair Swinton |
3
|
Scotland South | |
Adam Watson |
1
|
NE & Lakes | ||||
Peter Whittaker |
3
|
Peak | ||||
Results in detail | Richard Winters |
1
|
Midlands |